Gjyste Vulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  365
  • Vendlindja:
  • Vuksanlekaj (Malësi) 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Gjyste Vulaj është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Është një këngëtare shqiptare të muzikës pop dhe popullore. Gjysta ka publikuar disa albume dhe ka publikuar nje mori videoklipesh. Përveç këndimit, Gjystja shkruan edhe tekste për këngë, merret me dizajn grafik dhe me rregullimin e montazhit të videoklipeve. Prej shumë vitesh është e martuar me Sokol Vulaj. Emri i saj tashmë është bërë i njohur në muzikën shqiptare. Tani ajo është bërë shumë e adhuruar nga të gjithë shqipatrët kudo jetojnë. Zëri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Valentina Dedvukaj Spahos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareZoti S'rrehet (2012)

A Behesh Merak (2011)

Je 1-Sh (2010)

Shah Mat (2009)

Vdeksha Per Ty (2007)

Me Ke Borxh (2006)

Me Te Mirat (2005)

Me Lejo Te Te Puth Nje Here (2004)

S'jam Per Ty (2004)

Me Hitet (2004)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Vdeksha Per Ty
Me Ty Pa Ty
Veç Një Herë Me T'puthë Fort
Sjam Per Ty
Ndjej Urrejteje Dashuri
Sonte Bëjm Nam!
Du Me T'Nxan Jaran
Kulshedra Vjeter
Vaj Vaj
Djalin Tone E Martojm Sot

Më Shumë Albume:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ryva Kajtazi

Alberie Hadergjonaj

Vjollca Haxhiu

Adelina Ismaili

Nora Istrefi

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Ava Max

Irma Libohova

Elsa Lila


Tags: Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë