Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ja çfarë Bën Gjyste Vulaj Me Burrin E Saj Në Shtrat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2
[06-06-2015]
ëngëtarja e njohur Gjyste Vulaj duket se nuk e ka aspak problem që të shkëmbej momente intime me fansat e saj teksa qëndron në shtrat me bashkëshortin e saj, Sokolin.

Ajo shikon syrin e kamerës kurse burri i saj dëgjon muzikw me kufje.

Femra e skenës e cila nuk din të ndalet, njëkohësisht nënë e dy fëmijëve duket aq në formë sa që ia kanë lakminë shumë femra të tjera për faktin se duan të duken si ajo dhe të kenë suksesin si Gjystja.

Agjenda e saj është e stërngarkuar, mjafton t’i hidhet një sy profilit të saj në facebook dhe do të shohim të gjitha datat e rezervuara, madje për këngëtaren Vulaj nuk ka aspak sezonë sepse që nga pranvera e deri në dimër gjithmonë është e angazhuar.

Së fundi ajo ka qenë prezente në një event që është organizuar në Shqipëri nga ku ka dalë fituese e çmimit të internetit.
 (Indeksonline)Komente 0