Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj Sjell Në Jetë Besartin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[06-02-2013]
E ka pagëzuar me emrin Besart, djalin e saj këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj.

Ne mësojmë se ajo e ka sjellë sot në jetë fëmijën e saj të dytë, pikërisht në Amerikë ku edhe ajo ndodhet.

Këngëtarja më popullore shqiptare është mbuluar me mesazhe dhe urime pafund edhe në rrjetin social. Urime dhe me jetë të gjatë Besarti!
 (Albavipnews)Komente 0