Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Pendohu O Pellumb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

pellumbeshen edhe vet e ke lan e ke lan sikur ti nuk don as bab as nan per veq teje askend tjeter ne kët bot ësht ngujue për ty po derdh lot

Ref.
O pellumb qe fluturon fluturon per meje me shpejtsi pse kalon sikur s'me nje sikur s'me ke pas ne dot e per një koh t'gjat të kam thirr dashnor

O pellumbi im qe fluturon fluturon pa kufi t'panjohur pse m'shiqon asnje her s'kam ndalua ty met dasht pendohu o pellumb si pellumb i bardh

Ref.
Opellumb qe fluturon fluturon per meje me shpejtsi pse kalon sikur s'me nje sikur s'me ke pas ne dor e per nje koh t'gjat të kam thirr dashnor(2x)

Opellumb qe fluturon fluturon per meje me shpejtsi pse kalon sikur s'me nje sikur s'me ke pas ne dor e per nje koh t'gjat te kam thirr dashnor(2x)


Ky tekst u dërgua nga  erzza

Gjyste Vulaj - Pendohu O Pellumb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendohu O Pellumb".
3. Video është e këngës "Pendohu O Pellumb", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0