Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Malli Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

ata syt e bukur,shpesh une i enderroj,por buzet e embla smundem ti shijoj...shpirti im i dashur sa fort qe te dua,gjeja me e shtrenjt,je ne bot per mua.......................................................................
nuk te zavendeson as ari,as dukati,bile aq me pak aman kulla e pallati.

edhe pse shum larg une gjendem prej teje,por bukurine tende afer po e ndjeje.ndoshta e ben zoti shpejt me u takua.me ma fal nje puthje se jam permallua.......

nuk te zavendeson as ari as dukati.bile qe me pak aman kulla e pallati.....


Ky tekst u dërgua nga Aida

Gjyste Vulaj - Malli Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Per Ty".
3. Video është e këngës "Malli Per Ty", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0