Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Ik Or Plak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Eci rrugës ,rrugës drejtë
por nji plak i marrë krejt
më del para e më flet
në duar thot du me t'vdek

ref : Jo jo jo jo me ty
jo jo jo na dy
hiqmu qafe plak i zi
du nji djal të ri

Jo jo jo jo me ty
jo jo jo na dy
hiqmu qafe plak i zi
du nji djal të ri.

Më rrin mbrapa më shqetëson
këngë dashnije më këndon
ashtu plak por shumë bela
i ka mendët në hava

ref : Jo jo jo jo me ty
jo jo jo na dy
hiqmu qafe plak i zi
du nji djal të ri

Jo jo jo jo me ty
jo jo jo na dy
hiqmu qafe plak i zi
du nji djal të ri.


Ky tekst u dërgua nga Lind Berisha

Gjyste Vulaj - Ik Or Plak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Or Plak".
3. Video është e këngës "Ik Or Plak", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0