Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Ti Vec Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Heyy...

kush i ka buzet si qershi shpirt i mi ke ti
kush i ka syrin e zi zemer ma ke ti
kush ka shtatin si selvi shpirt ma ke ti
kush telen naten ne gji ti ti tii...

zemer ti veq tii...

dashurin ton, perfuni e mbaj mend ne mua si, ti nje puthje ,,un dy ty o sa i fort dhe jetim ,,,,,

ti ti je weq ti drit ne syt e mi bota ka nje mrekulli ajo je ti veq ti ...
ti ti je weq ti, drit ne syt e mir bota ka nje merkulli ajo je ti veq ti ...
kush um shendrit naten si hana shpirt ti veq ti ..
kush shkelqen si djelli zemer ti veq ti
kush ma i bukuri ne ket bot ti ti ti veq ti
kush um thot mua a me beson ti ti ti ti ti ...

zemer ti veq ti ...

dashurin ton perfuni e mbaj mend ne mua si ti nje puthje un dy ty o sa i fort dhe jetim ..

ti ti je weq ti drit ne syt e mi bota ka nje mrekulli ajo je ti veq ti ...
ti ti je weq ti drit ne syt e mir bota ka nje merkulli ajo je ti veq ti ...


Ky tekst u dërgua nga Ttole


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Ti Vec Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Vec Ti".
3. Video është e këngës "Ti Vec Ti", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0