Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Ndjenjat S'mund Ti Luftoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me luftu me veten as humbi as fitoj
pa fund te dua, skom qka hek as qka shtoj
mos me te dasht veq deka mu ndaloj,
un ndjenjat s'mund ti luftoj

mekatare, mekatare jom,
se shpirtin djallit ka kom dhan
ma mir ne ferr me ty djall zi me zi
se parajz per mua nuk ka pa ty
ma mir ne ferr me ty djall zi me zi,
se parajz per mua nuk ka pa ty

unë veq nje her jom dashuru si npralla
shpirtin dhe zemren pa brojte ti fala
nje minut gezim me ty esht sa nje jet
pa ty qdo minut, deshiroj me vdek

mekatare, mekatare jom,
se shpirtin djallit ka kom dhan
ma mir ne ferr me ty djall zi me zi,
se parajz per mua nuk ka pa ty
ma mir ne ferr me ty djall zi me zi,
se parajz per mua nuk ka pa ty

asgje perveq lotve ne bot me nuk ka
1000 vjet pa ty, qe kur me ke lan
fjalt e tu mashtruse, syt e tu te zi,
buzet tua mekati im

mekatare, mekatare jom,
se shpirtin djallit ka kom dhan
ma mir ne ferr me ty djall zi me zi,
se parajz per mua nuk ka pa ty
ma mir ne ferr me ty djall zi me zi,
se parajz per mua nuk ka pa ty


Ky tekst u dërgua nga marigona

Gjyste Vulaj - Ndjenjat S'mund Ti Luftoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjenjat S'mund Ti Luftoj".
3. Video është e këngës "Ndjenjat S'mund Ti Luftoj", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0