Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Tik Tak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Tik tak , tik tak, tik tak ,tak
Zemra rreh shpejt, ka marak
Tik tak bum eksplodon
Ma pa ty jo nuk ban

Jo veç puthje, puthje, përqafim
Bër çdo gjë veç për hatrin tim
Me mu zemër deri n'agim këmbim
Për qejfin tim

Un edhe ti
Sonte me pasion
Veç mos më thuaj jo nuk ban
Se gjithçka kam ,du me ta dhan

Si shikimi yt jo nuk më kall askush
Ai shikimi yt gjithnjë mu më bën prush
Sikur un sonte jo s'të don askush
Më puth, më puth , le t'vdes tu t'puth


Ky tekst u dërgua nga Arton FanajGjyste Vulaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/05/2016


Gjyste Vulaj - Tik Tak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tik Tak".
3. Video është e këngës "Tik Tak", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0