Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Askush Si Na! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Na e dim, Na e dim
Vendin si me kall
Na e dim na e dim
Deri ne mengjes, pa u ndal
Na e dim, na e dim
Me qejf e lezet
Na e dim na e dim
Gjithë e kallim krejt

2x
Dit-nat, dit-nat,
full energji
Full energji

2x
Jena t’parat për ne s’ka rend
E bojm mir, vend e pa vend

2x
Askush si na, askush si na
Jena ma t’fortat na jena na


Gjyste Vulaj - Askush Si Na!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Askush Si Na!".
3. Video është e këngës "Askush Si Na!", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0