Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Glaugus Furtuna
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Gussi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. I biri i Alban Furtunes eshte rritur me dashuri dhe pasion ndaj muzikes jo vetem nga i ati, por dhe nga e tere familja e tij e perbere nga muzikante te talentuar. Nuk kishte si te ndodhte ndryshe. Mesa duket mbiemri Furtuna do te vazhdoje te qendroje i palekundur ne tregun e muzikes shqiptare e kosovare, duke qene se Glaugusi eshte shprehur se do te vazhdoje ne te njejten rruge te suksesshme si i ati. Nga Glaugus Furtuna priten dhe krijime te rra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Alban Furtunës

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Genti Deda

Adriano Rama

Deklan

Xhevi

Dylan

Gerard Merdani

Ardit Çuni

Stiv Boka

Klinti Çollaku

Andi Stafuka


Tags: Gussi, Glaugus Furtuna

Krijo Një Kartolinë