Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Glejvis Lleshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Kukës 
BIOGRAFIA: Glejvis Lleshaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Nga studimet për regji filmi, tashmë edhe në muzikë. Glejvis Lleshaj ka marrë pjesë në disa kompeticione muzikore në qytetin e Kukësit, ku është lindur e rritur. Më datë 13 Mars 2019, Glejvis publikon videoklipin "A Je E Njejta Ti?". Më datë 26 Shtator 2019, Glejvis publikon videoklipin "E Ndjej Qe M’Don". Në Shtator 2019, Glejvis merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "13". Në vitin 2019, Glejvis publikon albumin "666"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare666 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arbi Pelushaj

Mustafa Llani

Vikus

Frenkli Vjero

Adil Nuredini

Rod

Geraldo Ndoci (Aldo)

Gust Gjeci

Algert Sala

Jonathan Pilika


Tags: Glejvis Lleshaj, Glejvis

Glejvis Lleshaj në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet