A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Glejvis - Errësir'


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2019

2019-05-07T13:54:45

Këngë e albumit:

"666"


se t ka pushtu ni erresir
prej meje te prit meshir
e di se esht veshtir
prej meje me ik
se per ty nuk ja ka vlejt
asni lot per me derdh
se ndjenjen e kam t shenjt
me e vlersu ti ske dit
menove se po m mashtron
po ket se arrite dot
muzika me hipnotizon
me djallin jam shok
se kam me dek te dashuru
ama jo mo ty nuk du
se ti kurr se ke meritu
tjetra n dhom a te m prit

i ll be loving till i die
but not u tonight

e kam dit ti sun ke me ik
e kam dit ti sun je te perit
e km dit ti per mu ke lind
ama jo un per ty
se prej menje un ty tkm hek
ne errsir kur ti m ke prek
ne errsir un du me vdek
qysh prej dites kur shpirtin kam shit

i ll be loving till i die
but not u since tonight
kam me dek te dashuru
ama jo ty
se ti kurr su m ke meritu
tjetra n dhom a te m prit

se boll t esht rrit menja
ke menu se km ra mrena
un tash me ty po bej skena
o sa keq m vjen per ty

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019