A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Glejvis - Asgjë Si Zemra S'thehet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2019

2019-07-09T21:45:07

Këngë e albumit:

"666"


sikur te isha dhe nen dhè
ty do te mbaja si mbi re
gjithshka more gabim
a sa shum po ndjej trishtim

se ti ndjeja hapat cdo mbremje
kur e puthje a m kishe ne mendje
se gjithshka per ty un e dija
por i mbyllja syt kur te shihja

asgje si zemra nuk thehet

asgje si shpirti nuk dehet

asgje si zemra nuk thehet
asgje si shpirti nuk dehet
edhe ne normalitet
ato te dyja kur kthehen

ndjenjen ma more per dobsi
se te gjitha ty ti fala
tani smendoj tjeter njeri
ndoshta te dua un nuk di

asgje si zemra nuk thehet

asgje si shpirti nuk dehet

asgje si zemra nuk thehet
asgjesi shpirti nuk dehet
edhe ne normalitet
ato te dyja kur kthehen

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019