A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Glejvis - Në Zemrën Time


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/08/2019

2019-08-25T03:17:30

Këngë e albumit:

"666""Në Zemrën Time" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Glejvis.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Glejvis i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Qendrim Pllana. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Verse 1

Ke pjes e jetes time,gjdo second tdeshta me shum
Gjdo nat mendojsha per t'ardhmen ton,per deshirat
Gjdo dit thoja te dua,ndoshta pak e kam tepruar
Por`kur te kisha n'kraht,thojsha boten e kam ne duar
Ti ke qen ajo arsyeja,per te cilen un kam jetuar
Ti ke mbet,ende shpresa,qe mjep per t'vazhduar

REF:
Ne zemren time,me ska ven per ty
por ti ike pa asnje arsy
Nuk munda ta kuptoja perse ti shkove

Verse 2

Ne ket jet gjdo fillim e kish edhe nje mbarrim
Nje e vertet,mrapa e kish nje pergenjeshtrim
Ti keqkperdore besimin tim,per te me tradhtuar
O zot shum jam penduar,pse kaq shum i kam besuar


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019