A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Glejvis - 13


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2019

2019-09-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Glejvis Lleshaj

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019


ah sa m’ka marre malli
vec me ti pa un syte
i vdekur per se gjalli
ky makth po me mbyt

a mund t’jetoj une i vetem
mbyllur ne idjotsi
duke aktruar me jeten
jet pa jet, genjeshter marrezi

ref
gjithshka qe kam e thej
madje dhe zemren time prej xhami
ty prap une dot s’te kthej
ah sa m’ka marre malli
ato dy buze te ndezura
kan nevoje per nje njeri
dy ndjenja te zbehura
formojne akull jo dashuri

ah te t kem dhe nje her
te perhumbem ne parfumin tend
te shperndahem neper ere
te thith ajrin qe ti nxjerr

ref
gjithshka qe kam e thej
madje dhe zemren time prej xhami
ty prap une dot s’te kthej
ah sa m’ka marre malli

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019