A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gofile Papleka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
BIOGRAFIA: Gofile Papleka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Kush Po Knon". Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Moj Selvi". Më datë 24 Korrik 2014, Gofile Papleka publikon videoklipin "Kenge Per Don Pecen". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "S'blehet Zemra Me Flori". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "Sy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Jam Shqiptare


» Dërgo Një Këngë »

Fati Dhe Dashnia
Ku Po Me Çojn Endrrat
Këngë Për Ndue Perlleshin
Kenge Per Don Pecen
Pse M'largohesh Si Ylberi
Kurre S'harrohet Ervis Mitaj
Vendi Im O Vendi Im
Moj Hapsane
Zemren Nuk E Shes
Syk O Vella


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Ndreca

Greta Lazri

Zoja Pali

Eva Dushaj

Nusha Pali

Adelina Marku

Nora Ndreu

Adelina Correj

Irma Gurakuqi

Sidorela Kelmendi


Tags: Gofile Papleka, Gofile Papelka, Gofile Paplekaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019