A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gold Ag - Lanet (2006)

Gold Ag - Amaneti (2009)

Gold Ag - Aga In Da Hause (2010)

Gold Ag - Realiteti (2011)

Gold Ag - The Goldfather (2011)

Gold Ag - Bonu Vetvetja (2012)

Gold Ag - Urime Shqiperi (2012)

Gold Ag - Goldi Ta Kall (2013)

Gold Ag - Nguce Ananin (2014)

Gold Ag - Armikut Si Përulet (2015)

Gold Ag - Në Dukagjin (2017)

Afrim Muçiqi & Gold Ag - N'dardani Bjen Ni Tupan (2018)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019