Gold AG

Gold Ag Merr Mirënjohje Nga Policia E Kosovës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-01-2016]
Jo gjithmonë artistët duhet të shpërblehen vetëm nga festivalet, çmimet që fitojnë në kompeticione të ndyshme janë thelbësore për karrierën e një artisti.

Por ndodh që artistët të marrin mirënjohje edhe nga organizata apo orgae të shtetit, e një mirënjohje t` tillë e ka pranuar së fundmi Gold Ag nga Policia e Kosovës.

Goldi e ka ndarë këtë lajm me fansat njëkohësisht duke shprehur edhe falenderime për ata që ia dhuruan këtë shpërblim:

"Falemnderit policia e Kosovës për mirnjohjen.Ju jeni te popullit dhe populli eshte me juve,do te ndihmoj saher qe ta kem mundesine per cfaredo qe eshte nevoja ne sherbim te atdheut tim", ka shkruar ai.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Gold Ag Merr Mirënjohje Nga Policia E Kosovës


Komente 1