Gold AG

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Bota Kalimtare” Nga Gold Ag

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[31-01-2016]
Nuk janë të paktë këngëtarët nga estrada shqiptare që po publikojnë projekte sensibilizuese për publikun. Këngëtari Labi është mjaft i angazhuar me iniciativat bamirëse e ndërsa kujtojmë që edhe Albërie Hadërgjonaj vitin e kaluar publikoi një baladë mahnitëse me tekst sensibilizues kushtuar varfërisë.

E së fundmi rengut të këtyre projekteve i është bashkuar edhe reperi i njohur Gold Ag i cili sapo ka lansuar videoprojektin e tij muzikor të titulluar "Bota Kalimtare" e që në fakt iu kushtohet atyre njerëzve që jetën e vuajnë me plot pasoja.

Teksti është shkruar nga vetë Ariani e ndërsa inçizimi është kryer në studion e Don Arbas. Videoklipin e kanë punuar produksioni nga Prishtina, M Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Bota Kalimtare” Nga Gold Ag

  Gold AG - Bota Kalimtare [Teksti dhe Klipi]

Komente 0