A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dashnia E Nanes” Nga Gold Ag Ft. Shyhrete Behluli


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  30
[04-03-2016]
Dy këngëtarët e njohur Gold Ag & Shyhrete Behluli kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri të titulluar "Dashnia e Nanes".

Projekti është shumë interesant për vetë faktin se ka bërë bashk 2 artistë të 2 rrymave të ndryshme dhe akoma më të veçantë e bën tema e thellë që trajtohet në të, një këngë dedikuar nënës.

Muzika & Teksti janë realizuar nga vetë Gold Ag e ndërsa orkestrimi është bërë Fatos Canolli. P

Për videoklipin janë kujdesur produksioni nga Prishtina, M Production. Këngën mund ta ndiqni edhe me tekst premierë në teksteshqip.com
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Gold AG - Dashnia E Nanes (Feat.Shyhrete Behluli) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019