Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gold King

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gold King është një këngëtar. Edhe pse gjat muajve të fundit nuk ka publikuar asgjë aji ka punuar në Video klipin e tij më të ri dhe në albumin e 2 të ardhshëm i cili është në përfundim e sipër. Albumi do të jet me bashkpunime me këngtar/e të ndryshëm Shqiptar, Gold King përkujdeset vet si për tekstet ashtu edhe për inqizime të cilat i kryen në "Reword Records" ku njëkohsisht është edhe producent. Pjesa më e madhe e albumit është kryer pothuajse 80% është e përfunduar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMe Vler (2010)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Loyal Man

Unfame

Ridi

Bejuos

Ecstasy Tlg

Mafia

Arba-G

Gjon Tahiri

Dj Sadi

Da Freak

Tags: Gold King, Taulant Halimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet