Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold Mc

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9
 • Emri i Vërtetë:
 • Fetah Muqaku
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gold Mc është një këngëtar i njohur. Fetah Muqaku i njohur si Gold Mc jeton ne Ferizaj. Me Rap Muzik Mirret Prej moshes 13 vjeqar (2009). Tekstet i Shkruan t'gjitha vet. Ka inspirim prej Reperit Gold AG. Shkollen Fillore e kreu ne: Gjon Serreq, Vezir Jashari, Astrit Bytyqi. Pastaj vazhdoi shkollen Informatik-Kompjuterike FeriZaj. Më datë 11 Dhjetor 2014, Gold Mc publikon videoklipin "Lamtumire", në bashkëpunim me Mentor Topalli. Më datë 27 Mars 2015, Gold Mc publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gold Mc, Fetah Muqaku

Komente 0