Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gold Mc & Black Eagle - Non Stop

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Non Stop".
3. Video është e këngës "Non Stop", por nuk këndohet nga Gold Mc & Black Eagle.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold Mc & Black Eagle - Non Stop  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/04/2015

2015-04-24T15:32:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Non Stop" kënduar nga Gold Mc & Black Eagle.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Stealth - Non Stop

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi canabis
ti flak un benzin so high si rraketa

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza

1st verse
Tu jetu sikur neser kam me vdek f**kd up
pa u lodh jam tu rreziku on road NONSTOP
ajo thot nuk e du po so kan locked up
i don shqipet lock off lloj qe bojn gunshots
Bina flak ku do shkelim yeh we burn the club up
krejt po folin gang gang but they talk about us
skena fjal 100 shishe du mi hap mi derdh kot
ajo po do me u lag un e laj me Ciroc
Ajo po do me plas plas tritol
ajo o tjeter class class move on
merri shoqet hajde bashk bashk game on
se my shqipez jan lojtar ndark ping pong
A do me shku Nhava dhe me hup kontroll
dhe kur tdush Te uli posht sikur ashensor
A mundesh me duru me thon nuk o boll
yeah i move like bond por nuk jam aktor

chorus
Ajo nuk di mu dal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi cannabis
ti flak un benzin so high si rraketa
Ajo nuk di mu dal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza

2nd verse
4 kurva me nji dhom tu bo mic check
3 blondies i perzij dhe me nji brunet
bad bi**hez in the club yeah i see they flex
everybody wanna link up hb connect
She bad when she moving on the dancefloor
dancehall un i du 2 vetem 2 bojn skrrr
shes hot edhe don me bo speed sikur lambo
on top edhe bon melodi sikur piano

chorus
Ajo nuk di mu ndal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi cannabis
ti flak un benzin so high si rraketa
Ajo nuk di mu dal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza

Yetmir Hella - Non Stop

Yetmir Hella:

Kush o qiky reperi me autotune qe po knojka
fllowin tdobt e paska edhe zoni nuk pi shkojka
hella motherfucker kallzomni who is next
si na sun boheni kurr mos ju bohet komplex
Lokk my swag man homie rrini krejt relax
djali yt ka fllow,tkom .i pa durerx
one love for my G's fuck u for mu haters
rolling like a boss,money money maker
Haa mirsevin nrap game
yetmir mo fucka majen men qet nick name
BOSS muni mi pas veq cigaret
young money boy,qu quli dritaret
STOP un jom MR.Hella
nale beatin ngom znin bitch acapella si me kon prej ushtris
Vodka kallashnikov dajt i kom prej rusis

Teuta Selimi & Korab Jetishi - Non Stop

Korabi:
Nuk po e gjej fjalën e duhur
Sa jam i pa lumtur...
Çdo natë kam qarë
Prej se jemi ndarë

Teuta:
Mbetëm gjallë, por nuk jetuam
Rrallë, shumë rrallë ne u gëzuam
Jemi dy hije, dhembje dashurie...

Me ty vjen buzëqeshja
Me ty vjen jeta...
Vetëm kur jemi bashkë ne dy, jemi vetja

Ref:

Non Stop
Çdo sekond të jetës
Ikim prej të vërtetës
Se pa ty jeta dhemb

Korabi:
Janë të vërteta fjalët që thuhen
Se ata që duhen...
Nga dita kur ndahen, vyshken dhe thahen

Teuta:
Të gjithë më thonë sa jam e bukur
Askush nuk pyet, a jam e lumtur?
Nuk ka lumturi kur vdes një dashuri..

Me ty vjen buzëqeshja
Me ty vjen jeta...
Vetëm kur jemi bashk ne dy, jemi vetja

Ref:

Non Stop
Çdo sekond të jetës
Ikim prej të vërtetës
Se pa ty jeta dhemb

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Gold Mc:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet