Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gold Productions

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Gold Productions është një video produksion i njohur. Founded in 2011 Gold Productions is a multimedia/creative studio. We are keen in creating exceptional experiences wether it is a brand or a high end photo-real 3D animation. We consistently push the creative limits to its boundaries with deep understanding of our clients needs, to always give them much more than they have expected. Gold Productions team includes 6 passionate members who deliver clients only the best solutions from day to day ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Triangle

FRAME Pro

SWART

ND Film Pro

Foxesfilm

Sebastian Production

Jawney Qvest

Str8dope Ent.

Riza Production

Prominent

Tags: Gold Productions


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet