Më mbaj mend (për 1 muaj)


Goldi - Find Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Find Me".
3. Video është e këngës "Find Me", por nuk këndohet nga Goldi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Goldi - Find Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

06/11/2011

2011-11-06T15:19:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Find Me" kënduar nga Goldi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Goldi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Stanaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I can see a million faces, I could be in a million places
Seen every season change but I made up my mind
Spotlight on a centre stage, all alone and my thoughts are replaying
Same feeling just a different day, I still got you on my mind

I'll give you the time if you're ready to leave
But when you say that it's over, no it's not over for me
When you're done with your searching and you know what you need
When it's finally over I hope you find me
When it's finally over I hope you find me

Do you feel me when you feel the breeze
Do you see when you fall asleep
Do you need me and begin to reach when you realize I'm not there
Cause I know we were meant to be and it makes it easy to believe that you'll be coming back to me from wherever you are

I'll give you the time if you're ready to leave
But when you say that it's over, no it's not over for me
When you're done with your searching and you know what you need
When it's finally over I hope you find me
When it's finally over I hope you find me

I hope you find me
Ohhh
I hope you find me
I hope you find me
Ohhh

I'll give you the time if you're ready to leave
But when you say that it's over, no it's not over for me
When you're done with your searching and you know what you need
When it's finally over I hope you find me
When it's finally over I hope you find me
When it's finally over I hope you find meMë Shumë Këngë Nga Goldi Halili:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet