A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Govi Reka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Govi Reka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 11 Gusht 2017, Govi Reka publikon videoklipin "Me Mungon". Më datë 14 Shkurt 2019, Govi Reka publikon videoklipin "Pa Dashni M'ke Lan". Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel. Më datë 19 Prill 2019, Govi Reka publikon videoklipin "Lum Per Ty". Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Florina Gjoka

Kjara Pepushaj

Vera Qarku (Toska)

Domenika Roci

Leonilda Brozi

Emanuela Neçaj

Klaudia Celaj

Anila Kodra

Elvira Fjerza

Lisa Bujaj


Tags: Govi Reka, Govi Papa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019