Më mbaj mend (për 1 muaj)

Govi Reka
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  132

Govi Reka është këngëtare dhe autore këngësh. Më datë 11 Gusht 2017, Govi Reka publikon videoklipin "Me Mungon".

Më datë 14 Shkurt 2019, Govi Reka publikon videoklipin "Pa Dashni M'ke Lan". Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 19 Prill 2019, Govi Reka publikon videoklipin "Lum Per Ty". Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 4 Korrik 2020, Zef Beka & Govi Reka publikojnë videoklipin "Dasma Jone 2020". Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, teksti u shkrua nga Govi Reka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi. Videoklipi u prodhua nga kompania Fenix Studio.

Më datë 8 Shtator 2020, Govi Reka publikon videoklipin "Pasha Syte E Mi". Teksti i këngës u shkrua nga Govi Reka, ndërsa orkestrimi u punua nga Besnik Zikolli. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 30 Tetor 2020, Govi Reka publikon videoklipin "Synetia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Govi Reka. Videoklipi u prodhua nga kompania Fenix Studio.

Më datë 3 Dhjetor 2020, Govi Reka & Renis Domi publikojnë videoklipin "E Kam Per Nder Qe Jam Shqiptar". Orkestrimi i këngës u punua nga Behar Neli. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Në vitin 2020, Govi Reka publikon albumin "Çik Tropoje Synin Si Rrushi".

Më datë 24 Prill 2021, Govi Reka publikon videoklipin "Moj E Mire Ncep Livadhit". Orkestrimi i këngës u punua nga Besnik Zikolli.

Më datë 5 Qershor 2021, Govi Reka & Ermira Mema publikojnë videoklipin "Trojet Tona". Teksti i këngës u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u punua nga Besnik Zikolli.

Më datë 10 Korrik 2021, Zef Beka & Govi Reka publikojnë videoklipin "Shih E Shkruj". Orkestrimi i këngës u punua nga Behar Neli. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 6 Nëntor 2021, Govi Reka publikon videoklipin "Hasjanali". Orkestrimi i këngës u punua nga Behar Neli. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Në vitin 2021, Govi Reka publikon albumin "Lujë E Thajë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0