A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Govi Reka - Pa Dashni M'ke Lan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2019

2019-02-14T21:30:06

Video Produksioni:

DArt ChannelKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Dashni M'ke Lan" kënduar nga Govi Reka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Govi Reka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin