Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gp-Mc është një grup artistësh i njohur. Më datë 29 Shtator 2009, Gp-mc publikojnë videoklipin "Sikur Gentleman". Më datë 28 Qershor 2010, Gp-mc publikojnë videoklipin "Sex Activ"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Krasniqi

R.A.G

Era Corrupted

Bloody Soldierz

Day Shift

Orient Express

Upstream

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G

Madd Dogs

Tags: Gp-Mc, Gp Mc


Komente mbi këtë artist