GPM Crew
GPM Crew

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: GPM Crew është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Tetor 2012, Gpm Crew publikojnë videoklipin "Albanians In Paris (Remix)", në bashkëpunim me Din-sef & Idol. Më datë 7 Korrik 2013, Gpm Crew publikojnë videoklipin "Albania Trip". Më datë 23 Shtator 2014, Gpm Crew publikojnë videoklipin "Albania Trip 2". Më datë 11 Korrik 2015, Gpm Crew publikojnë videoklipin "Ti E Din"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0