Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Gramafon është një produksion shumë i njohur. Gramafon Entertainment është një shoqëri industriale e fokusuar kryesisht në audio-videoprodhim dhe më pas menaxhim dhe distributim të produkteve të krijuara. Tani kjo kompani është shndërruar në "Black Fish Entertainment" dhe ka zgjeruar shumë biznesin e saj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Lider i grupit

Genc Prelvukaj

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Kastrati

Donjeta

Manti

Eurolindi

Melosi

Sharri

Oltioni

Arboni

Produksioni Ardi

Blero Ent

Tags: Gramafon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet