Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramafon
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Gramafon është produksion shumë i njohur. Gramafon Entertainment është një shoqëri industriale e fokusuar kryesisht në audio-videoprodhim dhe më pas menaxhim dhe distributim të produkteve të krijuara. Tani kjo kompani është shndërruar në "Black Fish Entertainment" dhe ka zgjeruar shumë biznesin e saj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Ish-Lider i grupit

Genc Prelvukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet