Gramos Shabani
Gramos Shabani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Mitrovicë
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Ditëlindja:
  • 19 Shkurt
  • Horoskopi:
  • ♒ UjoriBiografia

BIOGRAFIA: Gramos Shabani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 20 Shkurt 2016, Gramos Shabani publikon videoklipin "Ftohte". Në vitin 2016, Gramos Shabani publikon albumin "Live 2016". Më datë 4 Dhjetor 2016, Gramos Shabani publikon videoklipin "Nuk Te Mallkova". Më datë 8 Gusht 2017, Gramos Shabani publikon videoklipin "Fallc". Më datë 26 Nëntor 2017, Gramos Shabani publikon videoklipin "Dynjan Me Ma Dhan". Më datë 17 Mars 2018, Gramos Shabani publikon videoklipin "E Vertete". Në v...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0