Gramos Shabani
Gramos Shabani
Gramos Shabani
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Ditëlindja:
  • 19 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Gramos Shabani është këngëtar. Më datë 20 Shkurt 2016, Gramos Shabani publikon videoklipin "Ftohte".

Në vitin 2016, Gramos Shabani publikon albumin "Live 2016".

Më datë 4 Dhjetor 2016, Gramos Shabani publikon videoklipin "Nuk Te Mallkova".

Më datë 8 Gusht 2017, Gramos Shabani publikon videoklipin "Fallc".

Më datë 26 Nëntor 2017, Gramos Shabani publikon videoklipin "Dynjan Me Ma Dhan".

Më datë 17 Mars 2018, Gramos Shabani publikon videoklipin "E Vertete".

Në vitin 2018, Gramos Shabani publikon albumin "Live 2018".

Më datë 22 Korrik 2018, Gramos Shabani publikon videoklipin "Une Po Te Lus".

Më datë 28 Korrik 2019, Gramos Shabani publikon videoklipin "Per Veti Po M'bon". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Granit Gashi.

Në vitin 2019, Gramos Shabani publikon albumin "Une Po Te Lus".

Më datë 27 Shkurt 2020, Gramos Shabani publikon videoklipin "Dashni Me Maska".

Në Dhjetor 2021, Gramos Shabani merr pjesë në Nota Fest 2021 me këngën "Kur Të Ikësh Nga Jeta Ime".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0