Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Shabani - Xheloze Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku po shkon ku po del
Qdo nat pytje po me mer
E rahat ti zemer spo me len
Nuk e di qka me ba
Jam dorzu e s'mundem ma
Zemren ne dy pjes don mema nda
Nuk e di qka me ba
Jam dorzu e s'mundem ma
Zemren ne dy pjes don mema nda

Xheloze xheloze heke xhelozin
E shkatrron vetveten edhe dashurin
Xheloze xheloze heke xhelozin
E shkatrron vetveten edhe dashurin

Esht normal ndashuri
gjithmon ka pak xhelozi
Por e jotja kalon qdo kufi
Nuk e di qka me ba
Jam dorzu e s'mundem ma
Zemren ne dy pjes don mema nda
Nuk e di qka me ba
Jam dorzu e s'mundem ma
Zemren ne dy pjes don mema nda

(Ref:x2)
Xheloze xheloze heke xhelozin
E shkatrron vetveten edhe dashurin
Xheloze xheloze heke xhelozin
E shkatrron vetveten edhe dashurin


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Gramos Shabani - Xheloze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xheloze".
3. Video është e këngës "Xheloze", por nuk këndohet nga Gramos Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Shabani:


Komente 0