Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Shabani - Qou Rexho Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Eee.. qou mor Rexho dil te lama
Dasem tmadhe pot bon nana
Qou Rexho qou djal-o
Qou sokoli i nanes-o
Se ska nana tjeter-o
Qou Rexho qou djal-o
Qou sokoli i nanes-o
Se ska nana tjeter-o

Eee..po vijn krushqit rrethit t'malit
Rexha i vdekur ngrazhd te kalit
Qou Rexho qou djal-o
Qou sokoli i nanes-o
Sot ma i mir pom dukesh-o
Qou Rexho qou djal-o
Qou sokoli i nanes-o
Se ska nana tjeter-o

Eee.. ju mor krushq-o hani pini
Neser Rexhen n'dhe t'ma shtini
Qou Rexho qou djal-o
Qou sokoli i nanes-o
Se ska nana tjeter-o
Qou Rexho qou djal-o
Qou sokoli i nanes-o
Se ma dogje zemren-o


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Gramos Shabani - Qou Rexho
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qou Rexho".
3. Video është e këngës "Qou Rexho", por nuk këndohet nga Gramos Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Shabani:


Komente 0