Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Maturantet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Shkolla sot nuk ka msim shok e shoqe mallengjim
Zilja e fundit po bjen sa shum zemra po i thenn

Ref
Shtrengo doren maturant ne ket dit shum te veqant fshije lotin mbaje veten se kujtimet kurr nuk treten.
Ref:2

Vjet kaluan sikur era Mbarun oret me shum vlera Pershendetje profesor me u nda qenka shum zor

Ref
Shtrengo doren maturant ne ket dit shum te veqant fshije lotin mbaje veten se kujtimet kurr nuk treten.
Ref:2

Tash eshte qetsi e veshtir Eshte fjala lamtumir Digjen zemrat bohen hii pershendetje oj shoqeri.

Ref
Shtrengo doren maturant ne ket dit shum te veqant fshije lotin mbaje veten se kujtimet kurr nuk treten.
Ref:5


Ky tekst u dërgua nga Krenar Gervalla


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gramoz Gervalla - Maturantet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturantet".
3. Video është e këngës "Maturantet", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0