Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Nisi Konga Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E nisi konga për ty e për mu-e
e po vjen nata hajde zemrat me i bashku-e.

Refren:
Erdhe si pranvera
kur po t'shoh t'uj ardh-e.
E po m'thotë zemra moj
me t'i thonë dy fjal-e.

E qenke bo-e mashallah me t'thon-e,
e prej marakut hajde gjumi s'është t'uj m'zon-e.

Refren:
Erdhe si pranvera
kur po t'shoh t'uj ardh-e.
E po m'thotë zemra moj
me t'i thonë dy fjal-e.


Gramoz Gervalla - Nisi Konga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisi Konga".
3. Video është e këngës "Nisi Konga", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0