Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Larg Teje E Dashur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Larg teje e dashur
në gurbet jam tretë.
Nuk e di as si kalon
mori vajzë kjo jetë.

Refren:
Kam dëshirë t'ju them
pse rri në kujtime,
m'dogji shpirtin
m'shkatërroi zemrën
mu dashnorja ime.

Gjumi mua nuk më zë
t'uj mendu për ty.
Mezi t'pres unë, moj e dashur
t'kthehesh përsëri.

Refren:
Kam dëshirë t'ju them
pse rri në kujtime,
m'dogji shpirtin
m'shkatërroi zemrën
mu dashnorja ime.


Gramoz Gervalla - Larg Teje E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Teje E Dashur".
3. Video është e këngës "Larg Teje E Dashur", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0