Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Jolla Shofer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Jalla shofer jalla
ty të lumtë dora.
Sa shpejt na prune shofer
nëpër vendet tona.
Jalla shofer jalla
ty të lumtë dora.

Jalla shofer jalla
o, djalë i ri.
Sa fortë po t'lutem shofer
mos e pi rakinë.
Jalla shofer jalla
o, djalë i ri.


Gramoz Gervalla - Jolla Shofer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jolla Shofer".
3. Video është e këngës "Jolla Shofer", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0