Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - 2 Zemra Nje Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

S'mundem me besu
se ndarja ka ndodh
nuk po bindem me veten grindem
vetmia mka lodh

Ishim Un e ti
Dy zemra nje shpirt
se mlendon dhe m'harron
kurr nuk e kam prit

Pyte zemren a me don
a t'thot po e a t'thot jo
Ah me zemer mke vra
fol nje her ta ni at za
fol nje her sa te jem gjall
se dhimbjes pa ty nuk i bej ball.

S'mundem me besu
se ndarja ka ndodh
nuk po bindem me veten grindem
vetmia mka lodh.

Ishim Un e ti
Dy zemra nje shpirt
se mlendon dhe m'harron
kurr nuk e kam prit.

Pyte zemren a me don
a t'thot po e a t'thot jo
Ah me zemer mke vra
fol nje her ta ni at za
fol nje her sa te jem gjall
se dhimbjes pa ty nuk i bej ball.

Pooo
Jooo.

Ah me zemer mke vra
fol nje her ta ni at za
fol nje her sa te jem gjall
se dhimbjes pa ty nuk i bej ball.


Ky tekst u dërgua nga Fjolla BerishaGramoz Gërvalla
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/12/2014


Gramoz Gervalla - 2 Zemra Nje Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Zemra Nje Shpirt".
3. Video është e këngës "2 Zemra Nje Shpirt", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0