Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Gjithqka Ja Vlen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dola-dola, fola-fola
shumë të dhashë e asgjë s'mora.
Isha m'su stilin e vjetër
por ti ishe diçka tjetër.
Dola-dola, fola-fola
shumë të dhashë e asgjë s'mora.
Isha m'su stilin e vjetër
por ti dojshe diçka tjetër.

Refren:
Zam-zam, zambak
gjithçka jap për pak,
dashninë kur e ndjen
ja vlen, gjithçka ja vlen.

Një shikim, një takim
e ndryshoi shpirtin tim.
Isha m'su me tjera fjalë,
por ti ndryshe më ke dalë.
Një shikim, një takim
ka mjaftu o shpirti im.
Me një fjalë zemrën ma more
mos e le këtë shpirt mbas dore.

Refren:
Zam-zam, zambak
gjithçka jap për pak,
dashninë kur e ndjen
ja vlen, gjithçka ja vlen.


Gramoz Gervalla - Gjithqka Ja Vlen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithqka Ja Vlen".
3. Video është e këngës "Gjithqka Ja Vlen", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0