Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gërvalla - Babit Thuj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti Edin C'Ka Bon Qysh i
Rren Ke Shpija Me Dal Me
Mu Sonte Po Na Pret
Shoqnia. Boll U Bo Tu U
Rujt Ka Ardhe Vakti Jon
Kur Zoti E Shkrun S'Ka
Kush Te Na Ndalon

REFRENI

Babit Thuj Po Dal Me Shoqnin
Mamit Thuj Po Dal Me Dashnin
. Babit Thuj Po Dal Me Shoqnin
Mamit Thuj Po Dal Me Dashnin

TEKSTI DY

Shpejt Do I Ndreqim Punet
S'Ke Me Pas Mo Halle Prej
Kujna Po Ruhem Kan Me Kcy
Ne Valle Dalim Ort E Vona
S'Ka Kush Me Na Nal Diten
Edhe Naten Bashke Kena
Me Dal

REFRENI DY

Babit Thuj Po Dal Me Shoqnin
Mamit Thuj Po Dal Me Dashnin
. Babit Thuj Po Dal Me Shoqnin
Mamit Thuj Po Dal Me Dashnin


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Gramoz Gërvalla - Babit Thuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babit Thuj".
3. Video është e këngës "Babit Thuj", por nuk këndohet nga Gramoz Gërvalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0