Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grand Thugz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Grand Thugz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Karrierën e nisën në 2010 në bashkëpunim me Lazy Omertën. Në vitin 2010, Grand Thugz publikojnë albumin "Hello". Në Qershor 2011, Grand Thugz marrin pjesë në Top Fest 8 me këngën "Fake Superstar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Joniad Banushi

Anëtar i grupit

Mali G Grand Thugz

Anëtar i grupit

Orianel

Komente

Asnjë Koment

Hello (2010)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Grand Thugz, Mali G, Young J

Komente 0