Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grand Thugz - Vendi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

MALI-G (GRAND THUGZ) VENDI IM PG
JEJEEEE KAM MALL E DUA VENDIM TIM PER TY UNE NDIHEM ME TEPER SE KRENAR
JEEEE KAM MALL E DUA VENDIN TIM PER TY UNE NDIHEM ME TEPER SE KRENAR
PERSHENDETJE PATRIOTA DHE PATRIOTE VENDI YNE ESHTE ME I BUKURI NE UDHEN E KEAJ BOTE DHE SHOQERINE QE KAM SHUME KOHE PA E PARE DERI SA TE SHTRIHEM NE VARR PER TA DO JEM KRENAR
QYTETI IM I VOGEL DHE PLOT DASHURI ESHTE VENDI QE MIRPRESIN QE HAP DEREN NE CDO SHPI KUDO QE TE SHKOJ DHE SA LARG TE JEM KETU NE ZEMREN TIME POGRADECIN DO TA KEM QYTETI KY UN LINDA KU KALOVA FEMIJERINE ATY KU LINDI CDO MIQESI NE MAL E NE LENDINE NUK HARROJ DHE LAGJEN TIME KU GJETA NGROHTESINE KU DILJA NE QYTET DHE UN HARROJA SHPINE ATO KOHE TE BUKURA KU UNE I KALOVA MESOVA GJITHCKA DHE TE KEQIJAT I LARGOVA FALEMIDERIT NENE QE ME LINDE NE KET VEND POGRADEC TE DUASHPIRT KURR SKAM PER TE HARRUAR
EJJJ KAM MALL E DUA VENDIM TIM PER TY UNE NDIHEM ME TEPER SE KRENAR EJJ KAM MALL E DUA VENDIM TIM PER TY UNE NDIHEM ME TEPER SE KRENAR KY ESHTE VENDI IM NE SE ME HORI HU KU ARRITA UN GJITHCKA KU MESOVA TE JEM I URTE JEMI VEND ME ZGJUARSI NE CDO CEP E NE CDO SHTEPI NUK NJOFIM LIGESI DIME TE JAPIM DASHURI PO FLAS PER QYTETIN DHE PER PASTERITE ESHTE ESHTE VEND ME PJELLOR KU BEHET LLAF EDHE PER BIME PO FLASIM DHE PER VEREN KU PUSHUESVE JU HAPIN DEREN KETU DU ME RRI POGRADEC CKEMI SI JENI HAJDE MIRESEVINI NJE GOTE MUND TA PINI DHE ME NE MUND TE RRINI JEMI VEND I THJESHTE PO KA BRENDA ZGJUARSI DY VARGJE NGA LASGUSHI PAQE DHE DASHURI KEMI NJE LUM DHE NJE LIQEN KEMI NJE PAMJE TE BUKUR QE CDOKUJT I PELQEN MBLIDHUNI TE GJITH DY HAPA ME HEC GERTHISNI NE NJE KOHE POGRADEC OOOOOO
EJJJ KAM MALL E DUA VENDIN TIM PER TY UNE NDIHEM ME TEPER SE KRENAR EJJJ KAM MALL E DUA VENDIN TIM PER TY UNE NDIHEM ME TEPER SE KRENAR EEJJJJ KAM MALL E DUA VENDIN TIM PER TY UNE NDIHEM ME TEPER SE KRENAR EJJJJ KAM MALL E DUA VENDIN TIM PER TY UNE NDIHEM ME TEPER SE KRENAR


Ky tekst u dërgua nga CassyGrand Thugz
Publikimi: 06/12/2010


Grand Thugz - Vendi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi Im".
3. Video është e këngës "Vendi Im", por nuk këndohet nga Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grand Thugz:


Komente 0