A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Grand Thugz - Fake Superstar


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/03/2011

2011-03-31T08:10:52

Participating in

Top Fest 8


Mali G

E kom nostalgji me nigju uqrit e vjeter
Nostalgji per artistat kryeveper
I kthehena temes me kto pseudo-artista
Disa e bojn si Twista borxhet i kan me lista
???????????? shum pak profesionista
Shpenzojn me dal neper revista
Cdo dite n TV ftyra te reja po shoh
Se kot te gjith me te njejtin flow
Out per mendimin tim kto s'bojn sound
Kto sun e prodhojn vetem bounce
Nxjerrin trupin per foto
S'mundet me kon sukses kur ne mikrofon jan dram
Ups he kto kengtaret e sotcme
10 kong njisoj jan bo shum te lodhshme
Se dalin n TV e thoin jam diva sot per sot
Oh my zot eshte bo me qajt me lot

Young J

???????? per ju skandal
se si ju s'kam pa and you so out
N vend pare jan bo gjith star
Lum ky vend qe ka kengtar te papare

Durt larte per pasionin e zjarrt
Per ate qe quhet art
Per ne sot jeni out so out
Durt larte per pasionin e zjarrt
Per ate qe quhet art
Per ne sot jeni out so out

Orianel

Sa po kap edhe mikrofonin per te tregu per cilesin
Muzika eshte bo biznesi kryesor n gjith shqiperin
Te gjith po duken fallco cdo gjo varet nga pako
Nese ti nuk vlen nje cmim do moresh plako
Mjafton nje hey baby your my lady
Ti me ben te ndihem shum crazy
Tak venin e pare e ke te mar
Te duket vetja ndryshe dhe fillon te ndihesh superstar
Por qendron nje problem sepse veten e genjen
Dhe sa koh qe ti shkelqen ti di mire se nga vjen
Ouu ktu prap ti po me pelqen
Me mire ik vet se sa te te perzen
Me vjen ne maj te hundes sa her qe hap TV
Kengtaret po bejn gara kush ka vesh me shkurt bikinin
Disa te tjer me duken si Carli Caplini
Pseudo-kengtaret ca spo bojn me pa shkelqimin

Young J

???????? per ju skandal
se si ju s'kam pa and you so out
N vend pare jan bo gjith star
Lum ky vend qe ka kengtar te papare

Durt larte per pasionin e zjarrt
Per ate qe quhet art
Per ne sot jeni out so out
Durt larte per pasionin e zjarrt
Per ate qe quhet art
Per ne sot jeni out so out
Durt larte per pasionin e zjarrt
Per ate qe quhet art
Per ne sot jeni out so out
Durt larte per pasionin e zjarrt
Per ate qe quhet art
Per ne sot jeni out so out


Lyrics submited by MCJon
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019