Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ahmeti - Tjeter Kush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Hiq nuk je ma e mir se tjetra
Dashurin tek ti nuk e gjeta,edhe pse n'fillim me je dok më e mira n'Bot
Mi ke prish krejt planet e jetës se kam dit qka i bëra vetës,esht qudi si nuk po kam fat qe te jem rehat.
Vetëm dhimbje po me sjell kjo ësht mend per tjeter her.
Ref.
Tjeter kush le ti shijoj buzet qe shum her m'kan vra un dhe ti pergjithmon jemi ndaa,jemi ndaaa.
Tjeter kush le ti shijon buzët në mes nesh u kry n'Zemrën tem më nuk ka vend për ty pëër tyyy.

Hiq nuk je ma e mir se tjetra
Dashurin tek ti nuk e gjeta,edhe pse n'fillim me je dok më e mira n'Bot
Mi ke prish krejt planet e jetës se kam dit qka i bera vetës,esht qudi si nuk po kam fat qe te jem rehat.
Vetëm dhimbje po me sjell kjo ësht mend per tjeter her.
Ref.
Tjeter kush le ti shijoj buzet qe shum her m'kan vra un dhe ti pergjithmon jemi ndaa,jemi ndaaa.
Tjeter kush le ti shijon buzët në mes nesh u kry n'Zemrën tem më nuk ka vend për ty pëër tyyy.


Ky tekst u dërgua nga FitorjaGranit Ahmeti
Publikimi: 14/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Granit Ahmeti - Tjeter Kush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjeter Kush".
3. Video është e këngës "Tjeter Kush", por nuk këndohet nga Granit Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:


Komente 0