Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Granit Hyseni

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Granit Hyseni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2002, Granit Hyseni merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Ylli Që Më Ndriqon". Në Qershor 2003, Granit Hyseni merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Ty Te Dashuroj". Në Qershor 2004, Granit Hyseni merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "S'u Besoj Me Loteve Tu". Në Qershor 2006, Granit Hyseni merr pjesë në Polifest 2006 me këngën "E Bukur E Di Se Ç'dua". Më datë 4 Tetor 2008, Granit Hyseni publikon videoklipin "Njeher Une". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareSei Band Live


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Koçi

Ali Gërguri

Shkelqim Kola

Fatmir Elezi

Murat Gjoniku

Fadil Aziri

Yll Sufaj

Arif Murati

Avni Mehmeti

Duchi

Tags: Granit Hyseni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet