Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ismajli - Ndarja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te kam dasht edhe te du
Kurr me lot nuk du me tpa
Dikush ran na ka mallku
Na ka nem me u nda
Shpirti po me dhem nga malli
Tkom pas ty gjithqka ne jet
Vetmia me djeg si zjarri
Un i shkreti jam vet
Sonte po nishesh larg
Kan vendos me na nda.
Granit Ismajli
Publikimi: 10/02/2022
Teksti: Genc Prelvukaj
Produksioni: Granit Ismajli
Saxophone: Murat Ismajli


Granit Ismajli - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Granit Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ismajli:


Komente 0